Nový rodinný zděný dům

Novostavba od A do Z

Plánujete stavbu nového rodinného domu a hledáte spolehlivého partnera, který vás dovede až k vašemu vysněnému bydlení? Naše rodinná stavební firma Ramset je tu pro vás. Jako generální dodavatel staveb s bohatými zkušenostmi vám nabízíme komplexní služby. Budeme s vámi od prvotní konzultace až po konečnou kolaudaci stavby.

Dveře u nás máte otevřené, i když přijdete s již hotovou projektovou dokumentací a vyřízeným stavebním povolením. Plynule na celý proces navážeme, zkonzultujeme s vámi možné úpravy a zajistíme kompletní dodávku stavby na klíč.

V případě zájmu můžeme k projektu přizvat ověřenou projekční kancelář, která zkontroluje úplnost projektové dokumentace a na vše dohlédne. Vyřídíme za vás i případné jednání s úřady, takže vám ušetříme starosti s administrativou.

Spolehlivý partner od začátku až do konce

Jako generální dodavatel staveb s více než 30 lety zkušeností jsme vaším partnerem na každém kroku. Každý projekt je pro nás důležitý, proto po celou dobu dohlížíme na průběh jeho realizace. Stojíme po vašem boku od projektového návrhu až po předání klíčů od vašeho nového bydlení. Striktně dbáme na dodržování termínů, díky čemuž vždy dokončíme novostavbu na klíč včas.

Vaše cesta k novému rodinnému domu na míru

První setkání a konzultace

Na úplném začátku se spolu sejdeme a prodiskutujeme vaše představy, požadavky a také možnosti. Poradíme vám s výběrem vhodného pozemku, umístěním stavby
a navrhneme optimální řešení.

Tvorba projektu na míru

Naši architekti a projektanti připraví kompletní projektovou dokumentaci podle domluvených parametrů. Během tvorby projektu myslíme na to, aby novostavba odrážela váš životní styl.

Cenová nabídka

Na základě schválené projektové dokumentace připravíme detailní cenovou nabídku a plán stavby. Díky tomu si uděláte přesnou představu o tom, jaká bude cena novostavby a jak bude její výstavba probíhat.

Výstavba vašeho vysněného domu

Jakmile je vše připraveno, pustíme se do realizace. Zajistíme včasné dodávky potřebných materiálů, zatímco se naši zkušení stavbyvedoucí a řemeslníci postarají o hladký průběh celé výstavby.

Předání klíčů od domu

Po dokončení stavebních prací vše připravíme na prohlídku kolaudační komise. Po úspěšném dokončení kolaudace vám s radostí předáme klíče od vašeho nového domova.

Bytový dům, Dřevčice - probíhající

Na svou práci jsme hrdí. Přijďte se podívat na naše aktuálně probíhající akce a na vlastní oči se přesvědčte, že to s námi bude dávat smysl. Například stavba rodinného domu na klíč o třech bytových jednotkách v lokalitě Dřevčice u Prahy. Práce byly zahájeny v lednu 2024 a budou ukončeny v prosinci 2024. Zastavěná plocha objektu je 175m2, ve dvou patrech pak poskytuje 280m2 užitné plochy + půdu. Doplňkem jsou parkovací stání a možnost relaxace na oddělených zelených plochách.

LOKALITAUŽITNÁ PLOCHAPOČET PODLAŽÍDATUM REALIZACE
Dřevčice u Prahy280 m2 + půdy2 podlaží2024
LOKALITAUŽITNÁ PLOCHA
Dřevčice u Prahy280 m2 + půdy
POČET PODLAŽÍDATUM REALIZACE
2 podlaží2024

V případě zájmu o cenovou nabídku nás neváhejte kontaktovat.

Bytové domy, ZÁPY

Stavba dvou RD, každý o třech bytových jednotkách v lokalitě u Prahy. Na střeše jsou instalovány solární panely pro přednostní elektrický ohřev vody v zásobnících teplé vody (případný dohřev je z rozv.  sítě). Práce byly zahájeny v dubnu 2021 a byly ukončeny v červnu 2022. Výstavba tak probíhala navzdory pandemii koronaviru a probíhajícímu konfliktu na Ukrajině. Zastavěná plocha jednoho objektu je 168,5m2, ve dvou patrech pak poskytuje 268m2 užitné plochy + půdu. Doplňkem jsou parkovací stání a možnost relaxace na oddělených zelených plochách.

LOKALITAUŽITNÁ PLOCHAPOČET PODLAŽÍDATUM REALIZACE
Zápy562 m2 + půdy2 podlaží2021 – 2022
LOKALITAUŽITNÁ PLOCHA
Zápy562 m2 + půdy
POČET PODLAŽÍDATUM REALIZACE
2 podlaží2021 – 2022

V případě zájmu o cenovou nabídku nás neváhejte kontaktovat.

Rodinný dům, KBELY

Hrubá stavba RD v Praze ve Kbelích byla zahájena v Dubnu 2023 a předána v Září 2023. Předmětem dodávaných prací byla obálka objektu bez oken a dveří a s vnitřními příčkami. Venku byly osazeny šachty pro kanalizaci a vodoměrnou sestavu, dále pak nádrž pro zadržování dešťové vody se vsakovací jímkou. Zastavěná plocha objektu je 102 m2.
LOKALITA UŽITNÁ PLOCHA POČET PODLAŽÍ DATUM REALIZACE
Praha – Kbely 140 m2 + terasa + úložný prostor na půdě 2 podlaží 2023
LOKALITA UŽITNÁ PLOCHA
Praha – Kbely 140 m2 + terasa + úložný prostor na půdě
POČET PODLAŽÍ DATUM REALIZACE
2 podlaží 2023

V případě zájmu o cenovou nabídku nás neváhejte kontaktovat.

5 výhod kvalitní zděné novostavby od nás

Vysoká kvalita použitých materiálů

Ke stavbě domů používáme pouze certifikované a ověřené materiály od renomovaných dodavatelů. Veškeré materiály vybíráme podle přísných standardů, které odpovídají aktuálním nařízením i nejnovějším trendům.

Dlouhá životnost zděné stavby

Zděné domy jsou proslulé svou dlouhou životností. Ve spojení se správnou a pravidelnou údržbou vám velký rodinný dům poslouží po několik generací. Zděné stavby se navíc vyznačují vysokou odolností vůči povětrnostním vlivům a skvělou ohnivzdorností.

Nízká energetická náročnost

Moderní zděné domy na klíč vynikají svými tepelně-izolačními vlastnostmi. Správně navržené a zateplené zdivo zabrání úniku tepla a sníží vaše měsíční náklady za vytápění na minimum.

Dokonalé odhlučnění

Zděné novostavby jsou z hlediska zvukové izolace mnohem efektivnější. Dopřejte si klidné a tiché prostředí, kam se budete vždy rádi vracet.

Nadčasové moderní zděné domy na klíč

S námi si postavíte moderní zděný dům, který nejen splňuje veškerá pravidla na nízkou energetickou náročnost, ale je také nadčasový. Při návrhu realizace dbáme jak na praktičnost a funkčnost, tak i design, který s vámi prokonzultujeme do posledního detailu.