Rodinný dům na klíč

Dopřejte si bydlení na míru

V naší stavební rodinné firmě Ramset nám záleží na tom, abychom ze zděného domu na klíč vytvořili váš vysněný domov. Postaráme se o celý proces výstavby a vyřídíme za vás veškeré papírování.

Rodinný dům na klíč postavíme přesně podle vašich představ a možností, a to ve stanoveném termínu. Na realizaci bude dohlížet náš zkušený tým odborníků a profesionálů. V oboru máme více než 30 let zkušeností, přičemž kombinujeme tradiční a ověřené postupy s nejmodernějšími technologiemi. Dopřejte si bydlení snů ušité vám na míru.

Zděný dům na klíč – kompletní realizace novostavby

Zděné domy na klíč se těší mezi našimi klienty velké oblibě. Proč? Důvod je jednoduchý, o celý proces se postaráme za vás – od plánování projektu přes vyjednávání s úřady až po kolaudaci. Na rozdíl od jiných stavebních společností vsázíme na tradiční české zděné stavby. Ty vynikají svojí odolností a dlouhou životností. S námi nestavíte jen tak nějaký dům, ale domov pro několik generací.

Proč zvolit rodinný dům na klíč od nás?

Zděný dům na klíč – kompletní realizace novostavby

Náš tým zkušených architektů a projektantů je připraven navrhnout pro vás rodinný dům na míru. Společně najdeme optimální řešení, které bude vyhovovat vašim potřebám a zároveň respektovat váš rozpočet. Postaráme se o vytvoření kompletní projektové dokumentace i vyřízení stavebního povolení.

Podpora od začátku zděné stavby až po předání

Jako generální dodavatel staveb zajišťujeme hladký průběh celé stavby. Klientům poskytujeme komplexní servis zahrnující inženýrskou činnost, odborné konzultace a pravidelné reporty o postupu stavebních prací. Předáním stavby ještě nic nekončí, jsme pro vás k dispozici po celou dobu trvání záruky, ale i po jejím vypršení.

Nízkoenergetické moderní zděné domy na klíč

Naše zděné domy na klíč vynikají svojí nízkou energetickou náročností, která splňuje ty nejpřísnější standardy. Během realizace stavby využíváme ověřené postupy, ale i nejnovější dostupné technologie. Díky tomu se nám daří eliminovat tepelné mosty na minimum.

5 kroků k vašemu vysněnému domu na míru

Nezávazná nabídka rodinného domu na klíč

Prvním krokem je osobní schůzka, kde vyslechneme vaše představy a očekávání. Na základě toho připravíme předběžnou a nezávaznou cenovou nabídku. Zároveň vám odpovíme na veškeré vaše dotazy ohledně průběhu výstavby či rozpočtu.

Osobní konzultace s naším odborníkem

Pokud vás nezávazná nabídka zaujme, můžeme se pustit do detailního plánování vašeho vysněného domova. Společně probereme vaše požadavky na dispozice, velikost a design zděné stavby. V případě již existující projektové dokumentace vše pečlivě zkontrolujeme a navrhneme možné úpravy.

Příprava projektu zděné stavby

Následně připravíme projekt pro stavební řízení a zajistíme potřebná povolení. Vypracujeme podrobný rozpočet, harmonogram výstavby a předložíme závaznou smlouvu s pevnou cenou a termínem dokončení. Od jiných stavebních společností nás odlišuje i to, že si zakládáme na maximální transparentnosti.

Realizace rodinného domu na klíč

Jakmile stvrdíme naši spolupráci podpisem smlouvy, pustíme se do díla. Zajistíme dodávky materiálů od námi ověřených dodavatelů a sestavíme profesní týmy, které se postarají o realizaci stavby. O průběhu vás budeme pravidelně informovat a konzultovat možné úpravy.

Předání domu na klíč v dohodnutém termínu

Výstavbu dokončíme v dohodnutém termínu a připravíme vše pro kolaudaci. Po jejím dokončení vám předáme klíče od hotové stavby. Díky použití vysoce kvalitních materiálů nabízíme jedny z nejdelších garancí na trhu. K dispozici jsme vám ale i po jejich uplynutí.

Bytový dům, Dřevčice - probíhající

Na svou práci jsme hrdí. Přijďte se podívat na naše aktuálně probíhající akce a na vlastní oči se přesvědčte, že to s námi bude dávat smysl. Například stavba rodinného domu na klíč o třech bytových jednotkách v lokalitě Dřevčice u Prahy. Práce byly zahájeny v lednu 2024 a budou ukončeny v prosinci 2024. Zastavěná plocha objektu je 175m2, ve dvou patrech pak poskytuje 280m2 užitné plochy + půdu. Doplňkem jsou parkovací stání a možnost relaxace na oddělených zelených plochách.

LOKALITAUŽITNÁ PLOCHAPOČET PODLAŽÍDATUM REALIZACE
Dřevčice u Prahy280 m2 + půdy2 podlaží2024
LOKALITAUŽITNÁ PLOCHA
Dřevčice u Prahy280 m2 + půdy
POČET PODLAŽÍDATUM REALIZACE
2 podlaží2024

V případě zájmu o cenovou nabídku nás neváhejte kontaktovat.

Bytové domy, ZÁPY

Stavba dvou RD, každý o třech bytových jednotkách v lokalitě u Prahy. Na střeše jsou instalovány solární panely pro přednostní elektrický ohřev vody v zásobnících teplé vody (případný dohřev je z rozv.  sítě). Práce byly zahájeny v dubnu 2021 a byly ukončeny v červnu 2022. Výstavba tak probíhala navzdory pandemii koronaviru a probíhajícímu konfliktu na Ukrajině. Zastavěná plocha jednoho objektu je 168,5m2, ve dvou patrech pak poskytuje 268m2 užitné plochy + půdu. Doplňkem jsou parkovací stání a možnost relaxace na oddělených zelených plochách.

LOKALITAUŽITNÁ PLOCHAPOČET PODLAŽÍDATUM REALIZACE
Zápy562 m2 + půdy2 podlaží2021 – 2022
LOKALITAUŽITNÁ PLOCHA
Zápy562 m2 + půdy
POČET PODLAŽÍDATUM REALIZACE
2 podlaží2021 – 2022

V případě zájmu o cenovou nabídku nás neváhejte kontaktovat.

Rodinný dům, KBELY

Hrubá stavba RD v Praze ve Kbelích byla zahájena v Dubnu 2023 a předána v Září 2023. Předmětem dodávaných prací byla obálka objektu bez oken a dveří a s vnitřními příčkami. Venku byly osazeny šachty pro kanalizaci a vodoměrnou sestavu, dále pak nádrž pro zadržování dešťové vody se vsakovací jímkou. Zastavěná plocha objektu je 102 m2.
LOKALITA UŽITNÁ PLOCHA POČET PODLAŽÍ DATUM REALIZACE
Praha – Kbely 140 m2 + terasa + úložný prostor na půdě 2 podlaží 2023
LOKALITA UŽITNÁ PLOCHA
Praha – Kbely 140 m2 + terasa + úložný prostor na půdě
POČET PODLAŽÍ DATUM REALIZACE
2 podlaží 2023

V případě zájmu o cenovou nabídku nás neváhejte kontaktovat.

Proč zvolit rodinný dům na klíč od nás?

Návrh rodinného domu na klíč podle vašich představ

Náš tým zkušených architektů a projektantů je připraven navrhnout pro vás rodinný dům na míru. Společně najdeme optimální řešení, které bude vyhovovat vašim potřebám a zároveň respektovat váš rozpočet. Postaráme se o vytvoření kompletní projektové dokumentace i vyřízení stavebního povolení.

Podpora od začátku zděné stavby až po předání

Jako generální dodavatel staveb zajišťujeme hladký průběh celé stavby. Klientům poskytujeme komplexní servis zahrnující inženýrskou činnost, odborné konzultace a pravidelné reporty o postupu stavebních prací. Předáním stavby ještě nic nekončí, jsme pro vás k dispozici po celou dobu trvání záruky, ale i po jejím vypršení.

Nízkoenergetické moderní zděné domy na klíč

Naše zděné domy na klíč vynikají svojí nízkou energetickou náročností, která splňuje ty nejpřísnější standardy. Během realizace stavby využíváme ověřené postupy, ale i nejnovější dostupné technologie. Díky tomu se nám daří eliminovat tepelné mosty na minimum.