DOPLŇKOVÉ STAVBY

Dolaďte svůj dům k dokonalosti

Rodinný dům na klíč je víc než jen čtyři stěny a střecha. Kromě interiéru je třeba dotáhnout k dokonalosti i okolí domu. Doplňkové stavby mají širokou škálu podob od plotů přes opěrné zdi až po pergoly. Jejich prostřednictvím dosáhnete lepší funkčnosti celého objektu a zvýšíte i jeho hodnotu.

Máme bohaté zkušenosti s realizací celé řady doplňkových staveb, včetně těch netradičních. V Ramset se výzev nebojíme, proto se na nás neváhejte obrátit s jakýmkoliv nápadem či požadavkem.

Jaké projekty k rodinným domům s námi zrealizujete?

Ploty ke zděným domům

Nabízíme různé typy oplocení, záleží pouze na vašich preferencích. Poradíme vám s výběrem vhodného materiálu a designu tak, aby plot perfektně zapadl do exteriéru a sladil se s architekturou zděné stavby. Pomůžeme vám postavit:

  • betonové ploty,
  • dřevěné ploty,
  • kovové ploty,
  • proutěné ploty,
  • kované ploty.

Zahradní pergoly

Navrhneme a postavíme dřevěné nebo hliníkové pergoly různých velikostí. Zvolit si můžete zastřešení nebo boční zastínění pergoly. Zároveň vám poradíme, kam pergolu umístit a jaké materiály využít pro dosažení co nejdelší životnosti stavby.

Garáže k domu na klíč

Zajišťujeme komplexní řešení garáží od návrhu projektu po finální předání. Postaráme se o vše, včetně vjezdu, podlahy, vrat do garáže a dalších detailů. Naše portfolio zahrnuje:

  • zděné moderní garáže,
  • dřevěné garáže,
  • plechové garáže.

Ostatní stavby

Zkušenosti máme i s méně obvyklými stavbami, jako jsou různé sportovní překážky, opěrné zdi, zahradní domky a altány, zastřešení na míru či přístřešky. Potřebujete postavit opěrnou zeď nebo jinou konstrukci na míru? Není problém, naše rodinná stavební firma vám vyjde vstříc.

Výhody doplňkových staveb od nás

Design v souladu s rodinným domem na klíč

Doplňkové stavby u nás navrhujeme s ohledem na okolní architekturu. Ať se jedná o zahradní domek, garáž či přístřešek, postaráme se o to, aby stavba přirozeně doplňovala váš dům. Díky tomu vznikne na oko příjemný a harmonický celek.

Vysoce kvalitní a odolné materiály

Pro výstavbu doplňkových staveb používáme pouze prověřené a kvalitní materiály s vysokou odolností. Díky tomu vám budou doplňkové stavby spolehlivě sloužit po mnoho let. Pokud je to možné, snažíme se, aby stavba disponovala minimálními nároky na údržbu.

Atypické doplňkové stavby na míru

Víme, že každý zákazník má jiné potřeby a představy. Proto se nebojíme výzev v podobě atypických doplňkových staveb. Bez ohledu na to, zda máte specifické požadavky na funkčnost, design nebo použité materiály, jsme připraveni vám vyjít vstříc a navrhnout řešení na míru vašim potřebám.

Zvýšení hodnoty vaší zděné stavby

Vhodně zvolená a kvalitně provedená doplňková stavba dokáže zvýšit nejen váš komfort, ale i tržní hodnotu nemovitosti. Investujte s námi do budoucnosti a doplňte svůj rodinný dům na klíč o kvalitní doplňkové stavby. Nezáleží na tom, zda se jedná o zahradní ploty, moderní garáž nebo hliníkovou pergolu, i menší úpravy dokážou zvýšit hodnotu nemovitosti o desítky tisíc korun.

Modřínové oplocení, mníšek pod brdy

Stavba modřínového oplocení okolo pozemku známého českého písničkáře Tomáše Kluse, včetně vjezdové brány a dvou pěších branek vyráběné na zakázku. Celková délka použitých modřínových latí je přes 2000 bm.

LOKALITAPLOCHADATUM REALIZACE
Mníšek pod Brdy450 m22020
LOKALITAPLOCHA
Mníšek pod Brdy450 m2
DATUM REALIZACE
2020

V případě zájmu o cenovou nabídku nás neváhejte kontaktovat.

OPRAVA ZDĚNÉHO PLOTU, PRŮHONICE

Oprava zděného oplocení, které degradovalo vlivem popínavé rostliny. Práce zahrnovaly likvidaci dřevin, opravy hrubých omítek, novou fasádní probarvenou omítku a repasi plotovek.

LOKALITAPLOCHADATUM REALIZACE
Praha, Průhonice420 m22021
LOKALITAPLOCHA
Praha, Průhonice420 m2
DATUM REALIZACE
2021

V případě zájmu o cenovou nabídku nás neváhejte kontaktovat.

Zpevněné plochy

Jako další příklad doplňkových staveb mohou být zpevněné plochy okolo domu. Níže si můžete prohlédnout realizaci venkovní terasy pro letní posezení zahrnující novou fasádu a novou příjezdovou cestu ke garáži RD v Praze, či nový chodník ze štípaných žulových kostek před bytovým domem v Brandýse nad Labem, ke kterému náležela zednická oprava degradovaného soklu objektu a šambrán okolo okenních a dveřních výplní. Sokl byl nově vyhotoven jako odvětrávaná předstěna s oplechováním.

LOKALITAPLOCHADATUM REALIZACE
Praha a okolí101 m2 a 50 m22021
LOKALITAPLOCHA
Praha a okolí101 m2 a 50 m2
DATUM REALIZACE
2021

V případě zájmu o cenovou nabídku nás neváhejte kontaktovat.