Rekonstrukce domů v Praze a okolí

Proměníme vaše představy v realitu

Potřebujete zrekonstruovat dům, byt, kancelář nebo prodejní prostory? S naší stavební společností Ramset můžete zrekonstruovat stavby všeho druhu. Poradíme si s úpravami jakéhokoliv rozsahu od renovací jednotlivých místností až po generální rekonstrukce na klíč.

Ať už potřebujete zateplit fasádu, vyměnit okna nebo se postarat o modernizaci technického vybavení, vždy jsme připraveni vám pomoci. Počítat můžete s individuálním přístupem a návrhem projektu na míru. Pokud plánujete rekonstrukci domu či jiného objektu, neváhejte nás kontaktovat a domluvte si s námi nezávaznou konzultaci.

Co vše s námi zrekonstruujete?

Rekonstrukce domů a objektů v Praze

V Ramset se specializujeme na částečné i kompletní rekonstrukce všech typů nemovitostí. S námi zvládnete rekonstrukce jakéhokoliv rozsahu. Zkušenosti máme například s rodinnými zděnými domy, administrativními budovami či rekonstrukcemi podkroví.

V rámci rekonstrukce domu v Praze a okolí dokážeme realizovat různé stavební práce, které zahrnují:

  • úpravy dispozic a bourací práce,
  • renovace a zateplení fasád,
  • kompletní opravy a rekonstrukce střech,
  • výměnu oken a dveří,
  • renovace podlah a stropů,
  • vyzdívky, montáž sádrokartonů a podhledů,
  • rekonstrukce rozvodů elektřiny, vody, plynu, topení či vzduchotechniky.

Dílčí práce neprovádíme jednotlivě, ale vždy v rámci většího projektu. Naše rodinná stavební firma se v okolí Prahy zaměřuje na realizace rozsáhlých rekonstrukcí. U celých staveb jsme tedy schopni provést jak kompletní, tak i částečnou přestavbu.

Rekonstrukce kancelářských a prodejních prostor

V případě komerčních nemovitostí klademe důraz na to, aby rekonstrukce proběhla nejen kvalitně, ale také s minimálním dopadem na chod vaší firmy. Termín a postup prací přizpůsobíme vašim potřebám.

V souvislosti s tím vždy splníme domluvený termín dokončení. Bez ohledu na to, zda plánujete částečnou renovaci nebo kompletní rekonstrukci na klíč, jsme připraveni proměnit vaše představy v realitu.

Jak probíhá rekonstrukce domů v Praze s Ramset?

Nezávazná konzultace s naším odborníkem

Vše začíná osobní schůzkou, kde vám poskytneme nezávaznou konzultaci s naším odborníkem. Ten s vámi probere vaše představy, přání a požadavky. Zároveň zhodnotí stav nemovitosti a navrhne optimální postup rekonstrukce na klíč.

Plánování projektu rekonstrukce domu

Na základě výsledků konzultace připravíme plán rekonstrukce. Jeho součástí bude kompletní technická dokumentace, přesný rozpis prací, seznam použitých materiálů a finální rozpočet. Vše s vámi znovu projdeme a dohodneme se na termínu dokončení. Veškerou administrativu a povolení vyřídíme za vás.

Realizace rekonstrukce domu

Když je vše naplánováno a schváleno, můžeme se pustit do díla. Podle domluveného harmonogramu budou na rekonstrukci pracovat jednotlivé týmy řemeslníků a techniků. Na plynulý průběh rekonstrukce domu dohlédne náš zkušený stavbyvedoucí. Během realizace vás budeme pravidelně informovat o postupu – v případě potřeby můžeme prokonzultovat možné změny.

Konečná kontrola a předání dokončeného projektu

Jdeme do finále. Stavbyvedoucí zkontroluje, zda bylo vše provedeno podle plánu a jestli výsledek odpovídá našim standardům – u nás je vždy na prvním místě kvalita a vaše spokojenost. Okolí domu či jeho interiér uklidíme a připravíme k předání. U rozsáhlých rekonstrukcí se postaráme o kolaudaci. Na závěrečné schůzce vám předáme veškerou dokumentaci a odpovíme na vaše dotazy.

Rekonstrukce rodinného domu, ČELÁKOVICE

Kompletní rekonstrukce RD na klíč. Specifikum akce bylo náročné financování. Rozpočet byl sestaven v roce 2020, realizace ale probíhala až v roce 2022. Díky výborné spolupráci investora a kompromisů v materiálech se podařilo dílo dokončit s minimálním navýšením i přes cenové výkyvy na trhu.

LOKALITAPLOCHAPOČET PODLAŽÍDATUM REALIZACE
Čelákovice180 m22 podlaží2021 – 2022
LOKALITAPLOCHA
Čelákovice180 m2
POČET PODLAŽÍDATUM REALIZACE
2 podlaží2021 – 2022

V případě zájmu o cenovou nabídku nás neváhejte kontaktovat.

OPRAVA ŠTÍTU, BRANDÝS NAD LABEM

Špatně přístupný štít bytového domu se opravoval z půdy sousedního objektu. Práce zahrnovaly dozdívky, sešití stávajícího zdiva ocelovými sponami a novou fasádní omítku s barvou.

LOKALITAPLOCHADATUM REALIZACE
Brandýs nad Labem50 m22021 – 2022
LOKALITAPLOCHA
Brandýs nad Labem50 m2
DATUM REALIZACE
2021 – 2022

V případě zájmu o cenovou nabídku nás neváhejte kontaktovat.

Rekonstrukce obytného podkroví RD

Rekonstrukce půdního prostoru bez nášlapných vrstev podlah a dveří. Práce zahrnovaly demontáž balkónu vč. opravy a nátěru fasády, novou skladbu podlah, statické zesílení krovu, novou dispozici, nová okna a rozvod elektroinstalace.

LOKALITA PLOCHA DATUM REALIZACE
Praha 60 m2 2021 – 2022
LOKALITA PLOCHA
Praha 60 m2
DATUM REALIZACE
2021 – 2022

V případě zájmu o cenovou nabídku nás neváhejte kontaktovat.